Warsztaty Wokalne z Karo Glazer

Uwaga!
Warsztaty wokalne „Wake up your voice”.

Laureaci wszystkich edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. I. Borowickiej, mają pierwszeństwo udziału (bez wymaganego listu intencyjnego) w bezpłatnych warsztatach wokalnych „Wake up your voice”. Warsztaty prowadzone w j.polskim i angielskim.

Warsztaty odbędą się w Lądku Zdroju podczas Festiwalu „Muzyka u źródeł” w dniach: 2-3 sierpnia br.w godzinach:10:00-14:00 w Ck Kalina, Lądek-Zdrój, ul.Świerczewskiego 25. Zgłoszenia należy kierować:e-mail: ckir@ladek.pl. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 748 146 562.

Karo Glazer jest jedną najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, współpracując z takimi artystami jak: Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor. Jest wokalistką, kompozytorką i producentem w jednej osobie. Tylko podczas ostatnich sezonów karo wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach europejskich, Azji i USA.
Jej ostatnia nowojorska płyta „Crossings project” podbiła serca fanów jazzu w wielu zakątkach świata, jednak jej działania daleko wybiegają poza standardowy wizerunek jazzowej divy. Artystka jest także autorem muzyki na międzynarodowe pokazy mody dla Evy Minge, współtworzyła kolekcję „Jazzy by Karo Glazer” dla modowej marki Furelle, a jej ostatnie produkcje filmowe można oglądać w niemieckich stacjach telewizyjnych. Do dziś największą pasję artystka odnajduje w ludzkim głosie. Jako profesjonalny trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły Wake up your voice, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową AKG Voice Academy w USA i Europie.
Jej uczniów już dzisiaj można liczyć w tysiącach. Są wśród nich zarówno młodzi nowicjusze sztuki wokalnej, jak i profesjonalni śpiewacy, biznesmeni czy managerowie, bo każdy z nas ma głos!

Strona www Karo Glazer

www.karoglazer.com

Wake up your voice – warsztaty

Galeria

Karo Glazer